Titulní strana · Štěňata · Plánované vrhy

Pokud máte zájem o štěňátka z naší chovatelské stanice, napište nám něco o sobě a svých podmínkách pro chrtíka, zda hledáte jen společníka nebo máte zájem i výstavy a chov, zda uvažujete o pejskovi či fence. Prosím nepište vzkazy typu máte modré štěně, kolik stojí...

Nechováme příliš často, takže nemáme štěňata neustále k dispozici, proto prosím nepočítejte, že štěňátko odnesete během pár dnů. Spojení plánujeme tak, aby oba rodiče byli podobného typu, standardní, byli zdraví a měli příjemné povahy. Rodiče mají zdravotní testy. Štěňátka od nás odcházejí ve věku 10 - 12 týdnů, minimálně dvakrát očkovaná, čipovaná, samozřejmě pravidleně odčervovaná. Žijí s námi pohromadě - s lidskou i psí smečkou, jsou tedy dobře socializovaná, zvyklá i na vodítko a procházky venku.


Máme více než třicetileté zkušenosti s tímto plemenem, rádi vám poradíme.

Na přelomu dubna a května očekáváme vrh z atraktivního spojení po Světovém vítězi 2018, Multišampionovi a nejúspěšnějším chrtíkovi let 2016 - 2018 Dervischovi Dreamweaverovi a nejlpěšímchrtíkovi roku 2019 Celebrían Gil-Endor. Oba rodiče mají ideální míry standardu a mají DNA i klinické testy na dědičné vady typické pro plemeno italský chrtík.

Naše plány najdete ZDE:

05.01.2015. 21:46